Operátor riasenia - Brno

Industry support, s.r.o.

Brno, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
700-1150

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha riásniacích strojov na spracovanie celulózových čriev, práca a manipulácia s celulózovými črevami, sustavná kontrola kvality výrobkov a predchádzanie výrobe vadných kusov.

Jedná sa o prácu v nepretržitom chode, týždňové turnusy, pravidelné striedanie denných a nočných zmien - 3 dni ranná a 3 dni nočná, od 6:00 -18:00. Týždeň voľno. Nová klimatizovaná výrobná hala, stála teplota cca 26 st. C.

- ubytovanie zdarma
- doprava do/zo zamestnania aj ubytovania zdarma
- dochádzkový bonus
- benefitný program spoločnosti
- závodné stravovanie
- príspevok na III pilier
- odmeny pred dovolenkou a Vianocami
- 5 týždňov dovolenky
- stravné lístky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba celulózy, papierenských výrobkov

Belgická spoločnosť s pobočkou v Brne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Výroba celulózových obalov

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zdravotný stav zodpovedajúci potravinárskej výrobe, práca v noci a v hluku.

Spoločnosť Industry support, s.r.o., je mladá firma, ktorá vznikla za účelom kvalitného sprostredkovania práce. Pre našich klientov sa na trhu snažíme vyberať mladých a perspektívnych ľudí, ktorým ponúkame seriózne zamestnanie, kvalitné služby v oblasti podpory nástupu aj zotrvania do vybraného zamestnania.
ID: 3108923  Dátum zverejnenia: 21.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700-1150