Junior konzultant

INDRA Slovakia, a.s.

Miesto práce
Prievozská 4, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Implementácia systému SCADA/EMS/AGC. Zodpovednosť za úpravy SCADA, mapovanie protokolov a kontrola databáz. Komunikácia so zákazníkom a subdodávateľom na všetkých úrovniach, účasť na rokovaniach so zákazníkom. Zodpovednosť za prípravu dokumentácie a plánovanie projektu v spolupráci s nadriadeným.

- ponúkame zaujímavú a rôznorodú prácu v medzinárodnom prostredí
- cafeteria system
- dovolenka nad rámec Zákonníka práce
- flexibilný pracovný čas
- cestovanie do zahraničia

Životopisy prosím zasielajte na uvedený email. Budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky tejto pozície

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru - automatizácia, energetika, elektrotechnika, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Project - Základy
C - Základy
SQL - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Znalosti v oblasti energetiky (úroveň distribučných a prenosových sietí) - výhodou
- Prax v obore implementácie IT systémov reálneho času SCADA - výhodou
- Znalosti v oblasti sieťovej infraštruktúry (IT, komunikácie, smerovače, bezpečnosť) - výhodou
- Znalosť programovacieho jazyka C a SQL - výhodou
- flexibilita, schopnosť pracovať v medzinárodnom tíme, ochota neustále sa zlepšovať a učiť sa

INDRA Slovakia (predtým Soluziona) je súčasťou úspešnej medzinárodnej spoločnosti INDRA, jednej z popredných firiem v Európe a Latinskej Amerike. V súčasnosti je INDRA lídrom na trhu informačných technológií v Španielsku.

Zákazníkom ponúkame skúsenosti a technologické know-how z oblastí energetiky, verejnej správy a zdravotníctva, dopravy, obrany a bezpečnosti, utilities, telekomunikácií, financií a poisťovníctva a ďalších.

Spoločnosť Indra zamestnáva viac ako 40 000 profesionálov a má klientov vo viac ako 90 krajinách.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3092264  Dátum zverejnenia: 5.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou