Ekonóm/Controller

INDRA Slovakia, a.s.

Miesto práce
Prievozská 4, 821 09 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
by agreement

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie účtovníctva
- zodpovednosť za správne spracovanie účtovníctva v súlade s platnou legislatívou, účtovnými štandardmi a internými postupmi spoločnosti
- príprava podkladov pre účtovné spracovanie
- účtovanie v účtovnom systéme SAP
- kontrola zaúčtovaných údajov
- príprava daňových priznaní (daň z príjmov právnických osôb, DPH, cestná daň)
- spracovanie účtovných závierok (mesačná, ročná uzávierka)
- komunikácia so štátnymi orgánmi a audítorskou spoločnosťou
- príprava finančných výkazov a podkladov pre audit
- poskytovanie podkladov z účtovníctva a spolupodieľanie sa na príprave Cash flow
- poskytovanie podkladov z účtovníctva a spolupodieľanie sa na príprave ročného plánu a forecastov
- poskytovanie požadovaných podkladov (manažment spoločnosti, materská spoločnosť) a príprava požadovaných ad hoc analýz
- pravidelný reporting materskej spoločnosti

- ponúkame zaujímavú a rôznorodú prácu v medzinárodnom prostredí
- cafeteria system
- teambuilding
- dovolenka nad rámec zákonníka práce

Budeme kontaktovať uchádzačov, ktorý spĺňajú požiadavky tejto pozície

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

3

Ideálny kandidát má skúsenosť s komplexným spracovaním podvojného účtovníctva, prehľad v aktuálnej účtovnej legislatíve, je samostatný a ovláda spracovanie účtovníctva v účtovnom systéme SAP.

INDRA Slovakia (predtým Soluziona) je súčasťou úspešnej medzinárodnej spoločnosti INDRA, jednej z popredných firiem v Európe a Latinskej Amerike. V súčasnosti je INDRA lídrom na trhu informačných technológií v Španielsku.

Zákazníkom ponúkame skúsenosti a technologické know-how z oblastí energetiky, verejnej správy a zdravotníctva, dopravy, obrany a bezpečnosti, utilities, telekomunikácií, financií a poisťovníctva a ďalších.

Spoločnosť Indra zamestnáva viac ako 40 000 profesionálov a má klientov vo viac ako 90 krajinách.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1949876  Dátum zverejnenia: 10.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: by agreement