Reagujte bez životopisu

Celoročná brigáda na ranné zmeny - štítkovanie, etiketovanie -Logistický park Senec - týždenné vyplácanie

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Logistický park Senec, Senec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou/ ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.6,00€ brutto/ hodina

Popis práce

Celoročná brigáda v Logistickom parku v Senci - štítkovanie, etiketovanie.

Náplň práce:
- štítkovanie, etiketovanie, ručné kolkovanie fľašiek
- ďalšie práce podľa pokynov nadriadeného
- ranné zmeny pondelok až piatok od 7,00-15,15 - úprava času možná

Ponúkame

- dlhodobá spolupráca
- týždenné vyplácanie
- dostupné spojmi zo Senca a blízkeho okolia
- ranné zmeny

Požadujeme

- 18+
- potravinársky preukaz
- manuálna zručnosť - jemná motorika

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Helena Žiaková
Tel.: +421917745919
E-mail: poslať životopis
ID: 4835905  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.