Technik údržby, zaujímavá mzda,rozjazd nového projektu

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Pezinok
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 2 000 EUR/mesiac

Popis práce

Máte záujem o rôznorodú prácu v oblasti mechaniky? Chcel by ste pracovať pre úspešného výrobcu s medzinárodnou pôsobnosťou a pritom v rodinnom prostredí? Ak máte skúsenosti na podobnej pozícii a hľadáte novú výzvu, určite sa nám ozvite! Ponúkame motivujúci plat podľa skúseností, 13. plat a ďalšie benefity.

Náplň práce:
- Preventívna údržba zariadení a systémov
- Spolupráca pri generálnych opravách
- Práca s dielenskými strojmi, rôznym ručným náradím a obrábacími strojmi
- Uvádzanie strojov do prevádzky

Ponúkame

- Zaujímavý plat od 1700 do 2000 € s možnosťou zvýšenia pre skúsenejších kandidátov
- 13. plat
- Práca na 8-hodinové zmeny s voľnými víkendmi
- Ochranný výstroj a vybavenie
- Pracovné oblečenie
- Rozbehnutie nového projektu
- Menší tím s rodinnou atmosférou

Požadujeme

- Skúsenosti na podobnej pozícii
- Znalosť hydrauliky, pneumatiky, zvárania atď.
- Aspoň základy elektrotechniky, veľkou výhodou je vyhláška 508/2009 Z. z. Z. § 21/22/23
- Manuálna zručnosť, technická zručnost

Kontakt

Kontaktná osoba: Tereza Urbanová
Tel.: +420775587019
E-mail: poslať životopis