Reagujte bez životopisu

Ešte nemáš brigádu na leto? Máme posledné miesta! Mzda od 6€/hod. brutto + príplatky

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Vlkanová
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
6 - 7 EUR/hod.6 - 7€/hod + príplatky

Popis práce

Hľadáte možnosť brigády vo výrobe? Jednoduché pomocné práce, ktoré zvládnete po krátkom zaučení? Ozvite sa nám, hľadáme fajn uchádzačov, ktorí si chcú privyrobiť, alebo získať základné zručnosti v automobilovej výrobe. Práca je v 3 zmennej prevádzke, ponúkame zaujímavú mzdu už od nástupu. Vhodné aj ako brigáda počas letných prázdnin.

Náplň práce:
- pomocné práce
- obsluha strojov
- jednoduchá montáž

Ponúkame

- práca v 3 zmennej prevádzke (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
- mzda 6 - 7 €/hod. už od nástupu
- príplatok za nočnú 2,50€/hod.
- príplatok za sobotu 2,10€/hod.
- príplatok za nedeľu 4,20€/hod.
- ponuka vhodná aj pre absolventov
- pravidelná brigáda pondelok - piatok (v prípade záujmu aj cez víkend)

Požadujeme

- možnosť pracovať na všetkých zmenách
- manuálna zručnosť
- vek 18 rokov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Šuleková
Tel.: +421917864657
E-mail: poslať životopis
ID: 4828401  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.