✅ Operátor CNC, zvárač. ✅ Voľné víkendy! 1400€ mesačne! ☝

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
dohodou
Od 1 200 EUR/mesiac7,53€ + 25% variabilná zložka + príplatky ✅ možný zárobok 1200€ - 1400€ ☝

Popis práce

✅ Ste pracovití, manuálne zruční, a vaše srdce bije pre technológie? Tak to hľadáme práve Vás! ✅ Do našej medzinárodnej strojárskej spoločnosti v Bánovciach nad Bebravou hľadáme nových kolegov na rôzne pozície ( operátor, zvárač, CNC operátor ). Stačí, že máte skúsenosť s akoukoľvek prácou vo výrobe. Na tieto pozície Vás kompletne zaučíme.

Náplň práce:
➡ nastavovanie a obsluha CNC strojov,
➡ kontrola kvality vyrobených súčiastok,
➡ mechanické opracovanie - vŕtanie, frézovanie, brúsenie, bodové zváranie,
➡ zváranie kovových konštrukcií

☝Posielajte životopisy☝

Ponúkame

- NEPOTREBUJETE PRAX - Možnosť zaučenia na prácu s CNC strojmi,
- nadštandardná mzda,
- 13. plat,
- dochádzkový bonus až do výšky 500€,
- príspevok na dopravu,
- bonus za odporučenie zamestnanca až do výšky 500€,
- Vianočný bonus,
- teplá strava v jedálni

Požadujeme

☝ ochota pracovať na zmeny
☝ technické a logické myslenie,
☝ prax vo výrobe,
☝ práca vhodná pre mužov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Kaliňaková
Tel.: +421917851205
E-mail: poslať životopis