Reagujte bez životopisu

Hľadáme šikovného manipulanta s VZV do NMnV na 2 zmeny.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď/dohodou
750 - 900 EUR/mesiac850€=4,95€/hod zákl.mzda + 0,74€/hod osob.ohodnotenie + zákonné príplatky

Popis práce

Máte radi prácu za volantom a nebojíte sa výziev? Potom je pre Vás naša ponuka ako stvorená. Do nášho dynamického tímu hľadáme spoľahlivého vodiča s VZV na prácu a manipuláciu s odpadovým materiálom.

Náplň práce:
• obsluha VZV a lisu
• vedenie príslušnej dokumentácie
• vykonávanie činnosti súvisiacich so zberom, triedením a vážením odpadu

Ponúkame

• práca v stabilnej spoločnosti
• práca v malom kolektíve
• práca na 2 zmeny: ranná a poobedná
• osobné ohodnotenie
• mzda načas
• stravné vo forme finančného príspevku

Požadujeme

• skúsenosti s VZV a logistikou procesov
• spoľahlivá dochádzka
• ochota pracovať aj v exteriéri (pod prístreškom)
• ochota pracovať každý druhý víkend (4 hod.)

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Behúnová
Tel.: +421908736327
E-mail: poslať životopis