Reagujte bez životopisu

Máš rád prácu so strojmi? Potom hľadáme práve Teba do modernej výroby pri Trnave! Mzda od 1600€.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 169 EUR/mesiacSpolu hrubá mzda od 1600€. Základná mzda 1169 + nočné príplatky + individuálna prémia + príplatky za prácu cez víkend (+ 13. plat, podiel na zisku, príplatky za nadčas).

Popis práce

Moderná výroba v Zavare pri Trnave rozširuje svoj tím o nastavovačov strojných zariadení do nepretržitej prevádzky. Ak máš skúsenosti ako mechanik, strojník alebo vzdelanie v tomto obore a platnú vyhlášku odbornej spôsobilosti pridaj sa k nám.

Pracovná náplň:
- zabezpečenie prevádzky a drobnej údržby plynových a tlakových zariadení
- zaisťovať a odisťovať zverené zariadenia
- preventívna údržba zariadení

Ponúkame

- moderné a čisté pracovné prostredie
- zaujímavé finančné ohodnotenie, mzda od 1600€
- voľné víkendy
- nástup možný ihneď ale aj neskôr podľa dohody
- zastávka autobusu priamo pri závode
- nápoje na pracovisku zabezpečené

Požadujeme

• Odborná spôsobilosť na obsluhu vyhradených technických zariadení v zmysle vyhlášky 508/2009 Z.z. (tlakové a plynové zariadenia)
• SŠ vzdelanie v odbore mechanik, energetik, strojník - výhodou
• ochota pracovať v nepretržitej prevádzky v režime 4x12

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Nováková
Tel.: +421918574927
E-mail: poslať životopis