Reagujte bez životopisu

Super príležitosť v automotive: vodič VZV s plne hradeným ubytovaním. Priemerná mzda 1500€ brutto

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves, Malacky
Termín nástupu
dohodou
1 155 EUR/mesiac1350 €/mesiac - základná mzda + mesačný bonus 115€ + dochádzkový bonus 150€ + príplatok za poobednú zmenu + 13ty plat

Popis práce

Hľadáte prácu a ubytovanie? My ponúkame oboje, stačí ak máte prax s VZV. Ozvite sa nám! Pre úspešných kandidátov máme pripravený balík benefitov. Zaoberáme sa výrobou podvozkov, karosérie, motora a výfukových systémov. Pomôžeme vám s obnovením platnosti preukazu na VZV, vyplácame zálohy a od prvého príchodu do Bratislavy sa o vás postará náš koordinátor.

Náplň práce:
- obsluha VZV
- ukladanie tovaru do stohov
- preprava materiálu na montážnu linku
- nakladanie a vykladanie paliet s tovarom

Práca na 3 zmeny

Ponúkame

• plne hradené UBYTOVANIE
• dochádzkový BONUS - 150€
• mesačný bonus za kvalitu a BOZP - 10% zo základnej mzdy
• PRÍPLATOK za poobednú zmenu na hodinu 0.50 €
• 13ty plat vyplácaný v Novembri
• vyplatíme vám aj ZÁLOHU
• stravné vo forme finančného príspevku na váš účet

Požadujeme

- preukaz VZV (vieme vybaviť)
- dobrý zdravotný stav

Kontakt

Kontaktná osoba: Denisa Mrvová
Tel.: +421915856328
E-mail: poslať životopis