Reagujte bez životopisu

Práca s ubytovaním - Operátor výroby v Nitre

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
04/2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 950 EUR/mesiac950-1150€

Popis práce

Hľadáš novú pohodovú prácu vo výrobe? Máme pre teba skvelú pracovnú príležitosť v spoločnosti, ktorá patrí medzi popredných výrobcov komponentov pre automobilový priemysel vo svete. Ponúkame ti prácu, ktorú zvládne každý a víkendy máš voľné!

Tvojou náplňou práce bude:

- jednoduchá obsluha strojov
- ľahká montáž (skladanie a odoberanie dielov)
- ukladanie a kontrola dielov

pracuje sa na 3 zmeny

Ponúkame

Moderné pracovné prostredie.
Pracuj od pondelka do piatku a víkendy máš voľné.
Navýšenie mzdy už po odpracovaní prvého mesiaca.
Dochádzkový bonus 60€.
Výkonnostná prémia až do výšky 180€.
Letná a zimná prémia.
Pracovné oblečenie.
Zastávka autobusu priamo pri závode.
Školiace centrum pre nových pracovníkov.

Požadujeme

Nepremýšlaj nad tým, či prácu zvládneš! 99% kandidátov ÁNO, tak prečo nie Ty?

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Reinerová
Tel.: +421915219560
E-mail: poslať životopis