Reagujte bez životopisu

Stabilná práca v strojárstve pre operátorov. Možnosť zárobku 1.200 -1.400 EUR mesačne

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
Dohodou
7,53 EUR/mesiacMožnosť zárobku 1.200 -1.400 EUR brutto/mesačne

Popis práce

Do tímu medzinárodnej strojárskej spoločnosti patriacej do automobilového priemyslu v BnB prijímame nových zamestnancov. Obsadzujeme rôzne pozície do výroby (operátor, práca za strojom, CNC operátor, obsluha zváracieho robota a pod.).

Ponúkame:
- zaujímavé platové ohodnotenie, rôzne bonusy a benefity,
- zálohy podľa Vašej potreby.

Náplň práce:,
- nastavovanie a obsluha CNC stroja
- priebežná kontrola kvality výpalkov, ohýbaných dielov, vŕtaných otvorov
- mechanické opracovanie - vŕtanie, frézovanie, brúsenie, bodové zváranie
- starostlivosť o zverené zariadenia a nástroje
- zváranie kovových konštrukcií

Ponúkame

- zaujímavá motivačná mzda
- rôzne odmeny, príplatky a bonusy (napr. bonus až 25% k hodinovej mzde),
- finančné benefity ako dopravný bonus 0,06€/1 km, dochádzkový bonus až do výšky 500€, bonus za odporučenie zamestnanca až do výšky 500€, možnosť mimoriadnej mesačnej prémie, vianočný bonus,
- teplá strava v jedálni, za nočné zmeny - fin.príspevok na stravovanie
- voľné víkendy

Požadujeme

- ochota pracovať na zmeny (= voľné víkendy)
- technické a logické myslenie
- prax vo výrobe

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Iveta Hanková
Tel.: +421907901714
E-mail: poslať životopis
ID: 4803911  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 7,53 EUR/mesiac