Reagujte bez životopisu

Hľadáme kvalitárku do výrobnej spoločnosti. Mzda okolo 1200€ + 13. a 14. plat. Firemná doprava zdarma!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou / ihneď
Od 970 EUR/mesiac970€ + príplatky a bonusy + 13. a 14. plat. Možný zárobok okolo 1200€

Popis práce

Vlastníš vodičský preukaz a si aktívna vodička? Máš skúsenosti vo výrobe a na kvalite? Potom hľadáme práve teba :) Medzinárodná spoločnosť potrebuje posilniť oddelenie kvality. Ide o výstupnú kontrolu áut. Práca je vhodná pre ženy a nástup je možný ihneď.

Pracovná náplň:
- kontrola kvality z výroby,
- prevoz áut na určité miesto v sklade

Ponúkame

- práca v stabilnej a medzinárodnej spoločnosti,
- osobné ohodnotenie až do výšky 280€
- pravidelné prehodnocovanie mzdy,
- bezplatná doprava,
- závodné stravovanie,
- pracuje sa na 2 zmeny,
- pracovné oblečenie
- 13. a 14. plat

Požadujeme

- vek do 45 rokov,
- vlastniť vodičský preukaz + aktívna vodička,
- ochota pracovať aj v nadčasoch

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Kaliňaková
Tel.: +421917851205
E-mail: poslať životopis