Akustický inžinier,skvelý plat, auto na súkromné účely

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 3 900 EUR/mesiac

Popis práce

Pre svetového lídra v oblasti automobilového priemyslu hľadáme šikovného akustického inžiniera. Či už si čerstvý absolvent tohto odboru alebo máš v tomto odvetví prax, tak nám zašli tvoj životopis. Na oplátku ponúkame pružnú pracovnú dobu, auto aj na súkromné účely, 2 dni Homeoffice , 13. plat a mnoho ďalšieho.

Náplň práce:
- Podpora tímu pri výbere techniky a riešení projektov
- Pomoc pri identifikácii technických rizík a navrhovaní preventívnych opatrení
- Technická podpora v rámci výberov dodávateľov
- Analýza nespracovaných signálnych/akustických dát zo staníc zvukovej kontroly
- Riešenie požiadaviek zákazníka z hľadiska hluku a vibrácií

Ponúkame

- Mzda od 1400 € do 3900 €, záleží na skúsenostiach
- Flexibilný pracovný čas
- Auto na súkromné účely
- 2 dni Homeoffice
- 13. plat
- Dovolenka navyše
- Stravenky 7€ plne hradené zamestnávateľom
- Jazykové kurzy a školenia
- Príspevok pri narodení/svadbe
- Podpora pri sťahovaní
- Bonus za odporúčanie
- Občerstvenie na pracovisku
- Masáže a športové aktivity v areáli firmy

Požadujeme

- Anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- Stredoškolské vzdelanie v odbore alebo skúsenosť v oblasti akustiky
- Vodičský preukaz sk . B
- Základná znalosť 2D/3D dokumentácie, 8D reportov, FMEA

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Marjenková
Tel.: +420731682280
E-mail: poslať životopis