Otvorená pozícia - operátor vo výrobe. Voľné víkendy a priemerná mzda 1150€ mesačne.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou/ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiac800 - 1 150 EUR/mesiac

Popis práce

Si zručný a máš záujem o stabilnú prácu vo výrobe? Ozvi sa nám, hľadáme fajn uchádzačov a v tomto prípade prax nie je potrebná. Kandidátom, ktorí nastúpia vyplácame zálohy, zabezpečíme ubytovanie a stravné vyplácame na účet.

Náplň práce:
- obsluha strojov na pracovisku
- kontrola kvality a balenie výrobkov
- vkladanie plastov a kobercov do lisov

Práca v 3 zmennej prevádzke, víkendy voľné.

Ponúkame

- zabezpečené ubytovanie, dáme ti 100 €/mesiac na ubytovanie
- bonus až do 300 €/mesiac
- finančný príspevok na stravu na tvoj bankový účet
- poskytujeme zálohu
- práca je pondelok - piatok, víkendy sú voľné
- ponuka vhodná aj pre absolventa - poskytujeme zaučenia v našom školiacom centre

Požadujeme

- práca vhodnejšia pre mužov
- potrebná základná manuálna zručnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Lukáš Drozda
Tel.: +421915715170
E-mail: poslať životopis