Zlievač hliníkových odliatkov, 13. a 14. plat, zvozy

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Žarnovica
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 800 EUR/mesiac

Popis práce

Hľadáme skúseného zlievača, ktorý sa pridá k nášmu dynamickému tímu! Získajte mnoho benefitov, ako napríklad dopravu do práce, dotovanú stravu vo firemnej jedálni a 13. a 14. plat. Požadujeme prax na obdobnej pozícii a technickú zručnosť.

Náplň práce:

- odlievanie odliatkov a ostatné činnosti podľa plánu výroby
- tepelné opracovávanie hliníkových výrobkov
- obsluha pecí, vyrovnávanie odliatkov
- kontrola kvality

Nástup je možný ihneď.

Pracovná doba: trojzmenná prevádzka, 37,5h/týždeň

Tešíme sa na spoluprácu s vami!

Ponúkame

- 13. a 14. plat po roku práce
- Konkurencieschopná mzda až 1800 €
- Doplnkové dôchodkové poistenie
- Doprava do práce
- Závodné stravovanie - dotované
- Občerstvenie na pracovisku
- Preplatené nadčasy
- Príplatky podľa zákonníka práce
- Okamžitý nástup
- Možnosť profesionálneho rastu a rozvoja
- Príjemné pracovné prostredie v stabilnej firme

Požadujeme

- 1 rok praxe na obdobnej pozícii
- Ochota pracovať v trojzmennej prevádzke
- Samostatnosť, zručnost, fyzická zdatnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Aneta Dubská
Tel.: +421915231910
E-mail: poslať životopis