Reagujte bez životopisu

Pracuj v sklade na VZV aj bez skúseností. Doprava zdarma. Mzda 1300€ + 13. a 14. plat.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
Od 930 EUR/mesiacZárobok možný aj okolo 1300€ s príplatkami a bonusmi + 13. a 14. plat!

Popis práce

Hľadáte prácu v sklade no nemáte skúsenosti? Všetko vás naučíme - aj VZV preukaz vystavíme. Pracuje sa na 2 zmeny. Žiadna prax nie je potrebná, stačí vlastniť vodičský preukaz. Práca je vhodná pre mužov! Pridajte sa k stovkám spokojných zamestnancov. Neváhajte nás kontaktovať! Nástup možný ihneď.

Náplň práce:
- jednoduché skladové a manipulačné práce s VZV,
- dopĺňanie materiálu na výrobnú linku,
- skladovanie paliet, prepraviek

Ponúkame

- na VZV vás zaškolíme! - nemusíte mať skúsenosti
- vhodné pre mužov
- pracuje sa na 2 zmeny - dočasná zmennosť ( v máji/júni plánovaná 3.zmenka )
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- bezplatná doprava do práce
- školiace centrum pre nových pracovníkov
- pravidelné prehodnocovanie mzdy
- teplá strava v jedálni
- práca v stabilnej a medzinárodnej spoločnosti
- pracovné oblečenie (aj vám ho operieme)
- osobné ohodnotenie až do výšky 280€
- 13. a 14. plat

Doprava z: Šaľa, Galanta, Sereď, Senica, , Jablonica, Hlohovec, Biely Kostol, Zavar, Brestovany, Trnava, Trnava-Prednádražie..

Požadujeme

- vek 18 rokov,
- spoľahlivá dochádzka,
- vodičský preukaz skupiny B

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Kaliňaková
Tel.: +421917851205
E-mail: poslať životopis