Vodič VZV - v Bratislave s ubytovaním a priemernou mzdou 1500€

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
dohodou/ihneď
Od 1 241,5 EUR/mesiac1241.50€ + príplatky a bonusy (zahrnuté v zmluve), priemerne si zarobíte 1500€ brutto

Popis práce

Máš prax s VZV, ale vypršala ti platnosť preukazu? Máš záujem o prácu v Bratislave ale hľadáš zamestnávateľa, ktorý ti zabezpečí ubytovanie? Ozvi sa nám! Pre úspešných kandidátov máme pripravený balík benefitov. Zabezpečíme obnovu platnosti preukazu VZV, vyplácame zálohy a od prvého príchodu do Bratislavy sa o teba postará náš koordinátor.

Náplň práce:
- obsluha VZV a ťahača CXT
- nakladanie a vykladanie paliet s tovarom
- preprava materiálu na montážnu linku

Práca na 3 zmeny

Ponúkame

- zabezpečujeme UBYTOVANIE
- BONUSY: dochádzkový a motivačný
- vyplácame ZÁLOHU na mzdu
- možnosť odpracovať NADČAS s výhodným príplatkom
- stravné vo forme finančného príspevku na účet
- PRÍPLATKY: za prácu popoludní, v noci, v sobotu, v nedeľu
- obnovujeme a rozširujeme platnosť preukazov na VZV
- nováčikov zaškolíme v tréningovom centre

Požadujeme

- preukaz VZV (vieme vybaviť)
- dobrý zdravotný stav

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Sodomka
Tel.: +421918574783
E-mail: poslať životopis
ID: 4787378  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 241,5 EUR/mesiac