Práca vo výrobe aj pre absolventov, 13. plat, doprava

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Detva
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Popis práce

Máte záujem pracovať v priateľskom kolektíve vo významnej výrobnej spoločnosti? Hľadáte stabilné zamestnanie, kde môžete rozvíjať svoju kariéru? Ste technicky a manuálne zručný/á a máte školu v technickom alebo strojárskom odbore? Potom neváhajte a zašlite nám svoj životopis. Môžete nastúpiť ihneď ako kmeňový zamestnanec (nejedná sa o agentúrne zamestnávanie.) Táto práca je vhodnejšia skôr pre mužov.

Náplň práce (podľa výberu):
- Zvárač
- CNC nastavovač (OS Siemens alebo Heidenhain)
- NC Frézar (OS Siemens ale Heidenhain)
- Opravár motorových vozíkov

Ponúkame

- 13. plat
- Výkonnostný bonus
- Zabezpečená autobusová doprava na každú zmenu
- Možnosť ubytovania
- Prémie nad rámec Zákonníka práce
- Závodné stravovanie
- Stravné lístky
- Bezplatné kurzy (zváranie, programovanie atď.)
- Sociálne programy
- Pracovný čas podľa dohody (12, 8, striedanie)
- Kompletné zaškolenie na danú pozíciu

Požadujeme

- Znalosť technickej dokumentácie.
- Skúsenosť na danej pozícii
- Dobrý zdravotný stav
- Ochota pracovať na zmeny

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Marjenková
Tel.: +420731682280
E-mail: poslať životopis