Validačný inžinier, flexi prac. doba, super benefity

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 900 EUR/mesiac

Popis práce

Zaujíma vás svet automobilového priemyslu? Máte komunikatívnu znalosť nemčiny a technické vzdelanie alebo prax v odbore? Tak práve pre vás máme pracovnú príležitosť. Do tímu hľadáme validačného inžiniera, ktorý bude mať na starosti overovanie a testovanie produktov. Ponúkame vám flexibilnú pracovnú dobu, možnosť homeoffice , 13. plat a mnoho ďalšieho.

Náplň práce:
- Plánovanie validačných aktivít
- Navrhovanie testovacích scenárov
- Príprava a dokumentácia testov a analýza výsledkov
- Komunikácia s testingovým tímom a koncovým zákazníkom
- Dodržiavanie stanovených časových termínov
- Zodpovednosť za rozpočty testovaných produktov

Ponúkame

- 13. plat
- Flexibilný pracovný čas
- Možnosť 2 dni v týždni homeoffice
- Bonusová dovolenka nad rámec zákona na základe seniority
- Stravné lístky v hodnote 7 EUR (plne hradené zamestnávateľom)
- Jazykové kurzy, odborné tréningy
- Príspevok pri narodení dieťaťa/svadbe, finančná podpora v prípade presťahovania sa za prácou,
- Bonus za odporúčanie
- Príspevok za darovanie krvi
- Káva a čaj na pracovisku zdarma
- Masáže na pracovisku, športové aktivity
- 7-10 dní plne platenej PN ročne,
- Životné poistenie, vitamínový poukaz
- Zamestnanecký asistenčný program „Felix“ – psychologická, finančná a právna podpora
- Práca na najmodernejších projektoch

Požadujeme

- Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- Technické vzdelanie alebo prax na obdobnej pozícii

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Marjenková
Tel.: +420731682280
E-mail: poslať životopis