Pomocný pracovník v potravinárskej výrobe, vhodné aj pre študentov Ilava

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
okres Ilava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,00€/hod - 4,50€/hod. + stravný lístok 3,50 €

Popis práce

Chceš si zarobiť v lete? Práca vhodná aj pre študentov s perspektívou na august a september 2017.

Pracovná náplň:
- vykonávanie pomocných prác vo výrobe, zrovnávanie výrobkov, vyberanie nekvalitných výrobkov, obsluha baliaceho, máčacieho, natieracieho stroja, dokladanie a skupinové balenie, odoberanie zabalených výrobkov, skladanie do kartónov, kompletizácia výrobkov, lepenie štítkov, ukladanie na paletu a iné podobné práce.
- násyp hmoty do stroja, práca s ručným paletovým vozíkom, nie je potrebné oprávnenie na riadenie VZV

3 zmenová prevádzka s voľným víkendom, od septembra práca na 4-zmeny s 8 hod. pracovnou dobou:

- 2 x ranná - 5:40-13:40
- 2 x poobedná - 13:40-21:40
- 2 x nočná - 21:40-5:40
- 2 x voľno

Ponúkame

- príplatky za POOBEDNÚ zmenu 0,30 €/hod.
- príplatky za NOČNÚ zmenu 1,50 €/hod.
- príplatok za SOBOTU a NEDEĽU 1,50 €/hod.
- dochádzkový bonus vo výške 50 €
- prémiový bonus vo výške do 14 % zo základnej mzdy
- stravný lístok v hodnote 3,50 €
- poskytnutie osobných ochranných pracovných prostriedkov

- po odpracovaní 12 hod. zmeny príplatok 5€ za zmenu

Požadujeme

- vek od 18 rokov
- k výkonu práce potrebný zdravotný potravinársky preukaz
- ochota pracovať na zmeny
- pracovitosť, ochota učiť sa nové veci
- zodpovedný prístup k práci, samostatnosť, spoľahlivosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3163807  Dátum zverejnenia: 18.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,00€/hod - 4,50€/hod. + stravný lístok 3,50 €