Stabilné zamestnanie vo výrobe - operátor strojov a zariadení Dubnica nad Váhom na 2 zmeny, prax nie je podmienkou, zaučíme Vás, vhodnejšie pre mužov

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom, okres Ilava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 650 € brutto

Popis práce

Hľadáme šikovných operátorov výroby do strojárskej spoločnosti v Dubnici nad Váhom, stačí manuálna zručnosť, zaučíme Vás.

Pracovná náplň:
- obsluha zváracích poloautomatov,
- manipulácia s materiálom,
- kontrola kvality vyrobených výrobkov,
- práca na 2 zmeny (6:00-14:00, 14:00-22:00)

Práca vhodnejšia pre mužov, zaujímavý sociálny program, v letných mesiacoch pitný režim nad rámec, príplatky za odporučenie. S počtom odpracovaných mesiacov rast 13. a 14 platu.

Ponúkame

- dochádzkový bonus 40 €,
- výkonnostná odmena 50 €,
- 13. a 14. plat - zvyšuje sa počtom odpracovaných mesiacov,
- možnosť práce vo sviatok s 150% príplatkom,
- príplatky za prácu v noci,
- možnosti nadčasov, víkendových zmien za príplatok,
- príspevok na stravu, stravovanie v závodnej jedálni
- pracovná obuv a iné ochranné pracovné pomôcky
- dlhodobé a stabilné zamestnanie,
- možnosť prestupu do kmeňa spoločnosti

Požadujeme

- vek min. 18 rokov
- zodpovedný prístup k práci
- chuť pracovať
- manuálna zručnosť
- prax vo výrobe VÝHODOU

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3160269  Dátum zverejnenia: 15.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 650 € brutto