Jednoduchá administratívna práca na dve zmeny v Nitre!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Čermáň, Nitra
Termín nástupu
22.8.2017
Ponúkaný plat (brutto)
500 € Brutto+ 3,60 stravné lístky
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zbaviť dokumenty kovového materiálu ako sú spinky, svorky…, prípadne obalového materiálu :fólie, euro obaly…
- ak je dokument roztrhnutý, poškodený, zalepiť/podlepiť lepiacou páskou
- pokrčený papier alebo zohnuté rožky – narovnať
- dokumenty väčšieho formátu ako je A3 rozstrihnúť
- zoradiť fyzické dokumentu podľa poradia (špeciálne definované zákazníkom)
- lepenie kódov,
- otváranie obálok
- registrácia – evidovanie vstupu dokumentov
- vytváranie kópii originál dokumentov

-práca na dve zmeny: 06:00-14:00, 14:00-22:00
-Práca na trvalý pracovný pomer-NIE Brigáda!
-podmienka: zúčastniť sa pohovoru u klienta

- stravné lístky v hodnote 3,60,-
- príplatky za prácu v noci, podľa zákonníka práce, odpracovaný slovenský sviatok - príplatky podľa zákonníka práce + 20€ bonus od firmy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Služby spojené so spracovaním údajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

-ovládanie PC
-ukončené stredoškolské vzdelanie bez maturity
-ochota pracovať na dve zmeny
-lojálnosť
-flexibilita

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Prešovská 38
821 02 Bratislava
ID: 3158681   Dátum zverejnenia: 13.8.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.