Ponúkame brigádu na leto vo výrobe (aj pre študentov) pri TN - od 3,55€/hod., bezplatná doprava!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Trenčín
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
3,55€/hod.
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montážne práce pri výrobe vykurovacích telies a kotlov
- výroba daného produktu podľa výrobného postupu a výrobného plánu v požadovanej kvalite
- práce pre mužov aj ženy
- práca na tri zmeny (ranná, poobedná, nočná)
- práca v stoji
- bezplatná doprava zabezpečená z miest Trenčín, Selec, Tr. Stankovce, Tr. Turná, Opatovce, Veľké Bierovce, Veľká Hradná, Svinná, Dubodiel, Tr. Jastrabie, Tr. Mitice, Mníchova Lehota, Hámre, Drietoma, Adamovské Kochanovce, Kostolná, Drietoma, Ivanovce, Štvrtok nad Váhom, Melčice Lieskové, Chocholná Velčice.

- nočný príplatok - 1,25€/hod.
- bezplatná doprava
- nie pásová výroba
- čisté prostredie, bez hluku
- zaučenie do výrobných procesov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Patrí medzi najväčších svetových producentov v oblasti výroby závesných plynových kotlov, ktorý dodáva svoje produkty do viacerých medzinárodných spoločností.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

- práca vhodná pre absolventa
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na tri zmeny
- zodpovednosť
- práca v mladom kolektíve

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Palackého 31
911 01 Trenčín
ID: 3158658   Dátum zverejnenia: 13.8.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.