Stabilná a dlhodobá práca na VZV - 2 zmeny, trvalý pracovný pomer!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Senec, Logistické centrum
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
800 - 836 eur brutto + stravné lístky 3,60 vyplácané vopred
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* manipulačné práce na vysokozdvižnom vozíku a retraku v logistickom sklade so sypkými zmesami na výrobu instantných jedál, príp. iným tovarom
* vykládky a nakládky kamiónov
* vyskladňovanie a uskladňovanie tovaru
* práca so skenerom
* prebaľovanie tovaru
* práca na 2 zmeny: ranná od 7.00 - 15.15, poobedná od 10.45 do 19.00

* dlhodobá práca v nadnárodnej logistickej spoločnosti na trvalý pracovný pomer
* možnosť prejsť po krátkej dobe do kmeňového stavu klienta
* stravné lístky vyplácané vopred
* príjemná a priateľská atmosféra, príjemné pracovné prostredie
* ďalšie benefity spoločnosti (relax pasy, narodeninové poukážky, príspevok na dopravu ...)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Naším klientom je nadnárodná logistická spoločnosť, ktorá pôsobí v 16 krajinách sveta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

* min. stredoškolské vzdelanie bez maturity
* platný preukaz na VZV aj retrak
* prax v práci s VZV aj retrakom
* prax v práci so skenerom
* samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, záujem o dlhodobé zamestnanie

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

V prípade Vášho záujmu o toto inzerované voľné pracovné miesto Vás prosíme zaslať Váš aktuálny životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu, príp. nás kontaktujte mailom, telefonicky, alebo osobne na adrese našej pobočky. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisu, ale kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú zodpovedať požiadavkám klienta.

Lichnerová 40
903 01 Senec
ID: 3158642   Dátum zverejnenia: 13.8.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.