Montážny pracovník v Košiciach. Dlhodobé zamestnanie.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Priemyselný park Košice - Letisko, Košický kraj, Prešovský kraj, Michalovce, Sobrance, Trebišov
Termín nástupu
nástup po dohode, aj ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
až do výšky 700€ brutto s príplatkami (po skúšobnej dobe možnosť platového rastu)
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je montáž kľučiek a uzamykacích mechanizmov do áut. Práca v automobilovom priemysle.

- nástup možný ihneď po dohode
- príspevok na dopravu a za nočné
- práca na TPP priamo v internom stave
- dlhodobé zamestnanie
- bezplatné zaučenie na pozíciu v tréningovom centre
- práca na zmeny
- možnosť kariérneho rastu
- variabilné príplatky
- fyzicky nenáročná práca
- voľné víkendy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť sa angažuje v automobilovom priemysle a hľadá nových kolegov do výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- manuálna zručnosť (práca s malými komponentmi)
- očakávame dôslednosť a spoľahlivosť
- práca na zmeny - 3 zmenná prevádzka
- prax na pozícii - vítaná (nie je nutná)

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

V prípade zájmu prosíme o zaslanie životopisu. Pracujte v stabilnej spoločnosti s perspektívou kariérneho rastu.

Krivá 21
040 01 Košice
ID: 3156344   Dátum zverejnenia: 10.8.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.