Pracovník výroby na TPP - doprava zo smeru Trenčín a Piešťany zabezpečená

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
od 750
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž spätných zrkadiel (vnútorných, vonkajších)
- montáž smeroviek
- spájkovanie, olepovanie, kontrola komponentov
- zaujímavá práca v nadnárodnej spoločnosti.
- práca v 3-zmennej prevádzke
- práca vhodná pre ženy aj mužov

- doprava zo smeru Trenčín zabezpečená
- Chocholná Velčice
- Adamovské Kochanovce
- Melčice Lieskové
- Ivanovce
- Trenčianske Bohuslavice

- doprava zo smeru Piešťany zabezpečená
- Horná Streda
- Brunovce
- Potvorice
- Považany

- zabezpečená strava priamo v priestoroch firmy za 0,50€ alebo stravné lístky
- pri nástupe dôsledné zaškolenie v tréningovom centre
- príjemné a čisté pracovné prostredie
- po skúšobnej dobe zvýšenie mzdy
- motivačný systém odmeňovania 13-ty a 14-ty plat
- dochádzkový mesačný bonus 50€
- odmena vo výške až 200€ za doporučenie nového zamestnanca
- 100% príplatok za prácu vo sviatok
- firemné akcie pre zamestnancov (vianočný večierok, deň otvorených dverí, deň zdravia)
- bohatý sociálny program (vianočné poukážky, mikulášske balíčky, poukážky do lekárni a pod.)
- doprava zo smeru Trenčín a Piešťany zabezpečená firemným autobusom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- manuálna zručnosť
- dobrý zrak
- zodpovedný prístup k práci
- absolventi sú vítaní

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania pošlite Váš životopis e-mailom.

Československej armády 18/80
915 01 Nové Mesto nad Váhom
ID: 3134226   Dátum zverejnenia: 17.7.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.