Montážny pracovník v Trnave s ubytovaním. Motivujúce benefity -13.plat, týždenné vyplácanie mzdy a 50€ za doporučenie známeho

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Trnava, Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitriansky kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov
Termín nástupu
ihned
Ponúkaný plat (brutto)
od 784
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných pracovníkov do automobilky v Trnave na pozície operátor - montážny pracovník.
Práca na 3 zmeny (7,5 hod. ranná/poobedná/nočná)
Na každú pozíciu je zabezpečené školenie v školiacom centre, kde po 6 dňoch získate certifikát o absolvovaní školenia a následne pracovnú zmluvu.

NÁPLŇ PRÁCE:
- pracovník odoberá z linky výlisky a ukladá ich do kontajnerov. Vykonáva prvú vizuálnu kontrolu.
- pracovník spája dielce karosérie. 90% zváračských prác sa vykonáva za použitia automatizovaných robotov.
- pracovník pripravuje karosérie na lakovanie, zabezpečuje lakovací proces karosérie a odstraňuje chyby laku. Používané farby sú riediteľné vodou a spôsob nanášania farieb je ekologický
- pracovník na montáži zabezpečuje a vykonáva poslednú fázu výrobného procesu. Z montáže vychádzajú hotové vozidlá. Náplňou práce je skladanie jednotlivých častí vozidla (svetlá, prevodovka, kolesá a
- kontrolór kvality zabezpečuje komplexnú kontrolu vozidla a overuje jeho funkcie vodnou skúškou a testovacou jazdou.

MZDOVÉ PODMIENKY:
1. mesiac - možný zárobok do 784 €:
- základná mzda 697 €
- 1,60 €/hod. nočný príplatok - cca 87 €
2. mesiac - možný zárobok do 849 €:
- nárok na individuálnu výkonnostnú prémiu do výšky 65 €
3. mesiac - možný zárobok do 884 €:
- nárok na kolektívnu výkonnostnú prémiu do výšky 35 €

- motivujúci benefit - odporuč známeho - ak odporúčite svojho známeho čaká Vás bonusová odmena 50€
- 13. plat vyplácaný 2x v roku

ZAŠKOLENIE:
- zaškolenie v tréningovom centre
- doba trvania odborného školenia - cca 6 - 7 dní
- po nástupe na pracovnú zmluvu a odpracovaní 1 mesiaca - nárok na vyplatenie školenia v hodnote 3 €/hod. brutto - týždenné vyplácanie - po nástupe do zamestnania nemusíte čakať na výplatu do konca mesiaca, môžete ju mať týždenne

- záloha 100€ týždenne
- možnosť prestupu na víkendový režim (práca v sobotu a v nedeľu, možnosť nadčasov).
- UBYTOVANIE prvý mesiac ZADARMO, 2.mesiac 60€, cena po 3.mesiaci 90€
- stravovanie v závode - zamestnanec dopláca 0,40€ - 0,90€
- zabezpečený pitný režim priamo na prevádzke
- zaškolenie
- 13. plat
- odmena za odporučenie známeho - 50€
- odmeny za návrhy na zlepšenie - 8 - 300€ za každý dobrý "nápad"
- príplatky za prácu nadčas
- náborový príspevok ak zoženieš známeho (do 350 € podľa podmienok)
- možnosť prestupu do kmeňového stavu (po 6 mesiacoch)
- možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

- fyzická zdatnosť, manuálna zručnosť, logické myslenie,
- ochota pracovať na zmeny,
- ochota pracovať v stoji a hlučnejšom prostredí,
- zodpovedný prístup k práci, precíznosť,
- dobrý zdravotný stav a absolvovanie vstupnej lekárskej prehliadky (zrak - farbocit, pohyblivosť bez obmedzenia)

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Duchovičovo nám. 1
08001 Prešov
ID: 3133518   Dátum zverejnenia: 17.7.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.