Predavač/pokladník, Bratislava, nástup ihneď, 5,10€/hod. + stravné lístky 3,80€

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Petržalka, Trnávka, Trnavské mýto, Ružinov, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5,10€/hod. + gastro lístky 3,80€

Popis práce

Náplňou práce bude:
- blokovanie tovaru na pokladni, správne vydávanie hotovosti zákazníkovi
- zodpovednosť za dopĺňanie tovaru na predajnej ploche
- práca v sklade predajne
- prívetivosť a bezkonfliktný prístup k zákazníkom

Prax v obchode výhodou (nie však podmienkou), nutné mať platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami.

Zmeny si vyberáte podľa Vašich preferencií a možností. Môžete pracovať aj na plný alebo skrátený úväzok, prípadne si privyrobiť popri svojom zamestnaní.

Ponúkame

- stravné lístky v hodnote 3,80 eur
- práca na trvalý, skrátený pracovný pomer
- poskytneme Vám dôkladné zaučenie, pri ktorom Vás individuálne povedie skúsený kolega

Požadujeme

- stredoškolské vzdelanie
- skúsenosť z obchodu vítaná, nie je podmienkou
- príjemné a ústretové vystupovanie
- schopnosť tímovej spolupráce
- ochota k fyzickej práci
- čistý výpis z registra trestov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3114745  Dátum zverejnenia: 27.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,10€/hod. + gastro lístky 3,80€