Zarobte si priemerne až 700€ /mes. v Košiciach! Odporučte prácu aj známemu a získajte ďalších 300€!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Košice, Pri Letisku, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov
Termín nástupu
podľa dohody, nástup možný aj ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
priemerná mzda po skúšobnej dobe s príplatkami 700 €/brutto

Popis práce

Baví Vás šitie? Tak neváhajte a zareagujte na náš inzerát zaslaním životopisu. Hľadáme šikovných zamestnancov na šitie vo výrobe priamo v KOŠICIACH. Táto práca je vhodná aj pre absolventov.

Vašou náplňou práce bude:
- šitie
- kontrola kvality
- práca v stoji
- práca v kolektíve
- 3 zmenná prevádzka

Požadujeme

- manuálna zručnosť
- skúsenosti so šitím
- ochota pracovať na zmeny (3 zmenná prevádzka)
- zdravotná spôsobilosť (práca v stoji, nočné zmeny)
- vlastná bezproblémová dochádzka za prácou
- zodpovednosť, lojalita

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3114155  Dátum zverejnenia: 27.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: priemerná mzda po skúšobnej dobe s príplatkami 700 €/brutto