Zaujímavá brigáda na leto pri NMnV, mzda od 4€ - 4,80€, firemná doprava zabezpečená zdarma

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
okres Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4€ - 4,80€/hod. brutto

Popis práce

- pracovník/čka na výrobnej montážnej linke
- práca vhodná aj pre absolventov bez praxe!
- 3 zmenná alebo 4 zmenná prevádzka (8 hodinové alebo 12 hodinové zmeny)
- možnosť plánovania zmien dohodou

Náplň práce: obsluha strojov a zariadení na montážnej linke, skontrolovať výrobky (výroba svetlometov).

Ponúkame

- BEZPLATNÁ DOPRAVA zabezpečená z Trenčína, Trenčianskej Turnej, Tr. Stankoviec, Bodovky, Beckov, NM, Stará Turá, Myjava, Piešťany
- zaujímavé finančné ohodnotenie

Požadujeme

- min. vek 18 rokov
- práca vhodná pre mužov aj ženy
- schopnosť a ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke
- spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3112432  Dátum zverejnenia: 25.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4€ - 4,80€/hod. brutto