Brigáda cez víkend - Pokladník/čka, Bratislava - Petržalka, Devínska Nová Ves, Kamenné nám., mzda: 4,43€/hod + stravné lístky 3,38€

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves, Petržalka, Kamenné námestie, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4,43€/hod + stravné lístky v hodnote 3,38€

Popis práce

Náplň práce:
- blokovanie tovaru
- práca s hotovosťou
- plynulá obsluha zákazníkov

Výhody:
- dlhodobá brigáda s možnosťou výberu zmien a lokality
- príplatok za prácu cez víkend
- stravné lístky v hodnote 3,38€
- výplata vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- zabezpečíme Vám školenie
- stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti
- prepracovaný systém zapracovania pod vedením trénera
- konzultant, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu

Požiadavky:
- čistý výpis z registra trestov (vybavíte na ktorejkoľvek pošte)
- platný (nie viac ako 2 roky od vydania) zdravotný preukaz pre prácu s potravinami (vybavíte u obvodnej lekárky alebo sa nám ozvite a my Vám pomôžeme s vybavením)
- zodpovedný prístup k práci
- vek nad 18 rokov

Máte záujem?
tak nám zavolajte na tel.číslo 0908 598 935 alebo nám pošlite email:[email protected]

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3110212  Dátum zverejnenia: 22.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,43€/hod + stravné lístky v hodnote 3,38€