Montážny pracovník - plat od 900,-EUR/brutto + príplatky - práca vo výrobe v PB, doprava zabezpečená zo smeru Nová Dubnica...

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica, Ilava, Bytča
Termín nástupu
dohodou,ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
v priemere 900,- eur v hrubom/mesačne + všetky príplatky
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Miesto výkonu práce POVAŽSKÁ BYSTRICA
-Manipulácia s materiálom – príprava materiálu pre montážnu linku,vykonávanie montážnych operácii na montážnej linke,vykonávanie
montážnych operácií na montážnej linke podľa technologickej dokumentácie.....
- Práca na 3 zmeny /ranná,poobedná,nočná/
- Výhodné platobné podmienky od 900,- EUR v hrubom mesačne + príplatky
- 2 dni dovolenky nad rámec ZP a ďalšie výhody
- Zabezpečená teplá strava na všetky 3 zmeny

Doprava zabezpečená na všetky tri smeny z miest: Nová Dubnica, Dubnica nad Váhom a Ilava tam a späť

-hod. sadzba 5,46/hod. / cca hrubá mzda 900,- eur mesačne v hrubom+ všetky príplatky za zmennosť, nadčasy a pod.
-všetky výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy _ napr. 2 dni dovolenky navyše oproti ZP a iné platené voľná podľa aktuálnej kolektívnej zmluvy
-zabezpečená doprava z Novej Dubnice, Dubnice nad Váhom, Ilavy na všetky zmeny priamo do firmy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výrobná činnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

•Min. USO strojárskeho smeru alebo skúsenosti s montážou
•Základy práce s PC
•Skúsenosti s montážou
•Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
•Ochota učiť sa

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru. Na základe zaslaných životopisov budeme kontaktovať iba v vhodných uchádzačov, ktorí budú informovaní a pozvaní na pohovor.

Kuzmányho 8
010 01 Žilina
ID: 3105862   Dátum zverejnenia: 18.6.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.