Skvelá ponuka na leto! Brigáda v automobilovom priemysle. Zarob až 757€ za 1 mesiac.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
757 - 882€/mes. brutto
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme brigádnikov - študentov z celého Slovenska na pozície operátor - montážny pracovník a pracovník na oddeleniach lisovňa, zvarovňa, lakovňa a kvalita.
Práca na 3 zmeny (7,5 hod. ranná/poobedná/nočná).

Brigáda prebieha v termínoch: od 1.6. - 28.7. s možnosťou predĺženia od 21.8. - 31.10.

Na pozíciu Vás zaškolia odborníci v školiacom stredisku, kde získate certifikát o absolvovaní školenia a následne nastúpite na danú pozíciu na pracovnú zmluvu.

NÁPLŇ PRÁCE:
LISOVŇA - pracovník odoberá z linky výlisky a ukladá ich do kontajnerov. Vykonáva prvú vizuálnu kontrolu.
ZVAROVŇA - pracovník spája dielce karosérie. 90% zváračských prác sa vykonáva za použitia automatizovaných robotov.
LAKOVŇA - pracovník pripravuje karosérie na lakovanie, zabezpečuje lakovací proces karosérie a odstraňuje chyby laku. Používané farby sú riediteľné vodou a spôsob nanášania farieb je ekologický
MONTÁŽ - pracovník na montáži zabezpečuje a vykonáva poslednú fázu výrobného procesu. Z montáže vychádzajú hotové vozidlá. Náplňou práce je skladanie jednotlivých častí vozidla (svetlá, prevodovka, kolesá a pod.).
KVALITA - kontrolór kvality zabezpečuje komplexnú kontrolu vozidla a overuje jeho funkcie vodnou skúškou a testovacou jazdou.

MZDOVÉ PODMIENKY:
- zaujímavé finančné ohodnotenie
priemerný zárobok 884 € brutto/mesiac
1. mesiac od 757 € do 817 €:
- základná mzda 697 €
- nočný príplatok od 60 € do 120 €*
*podľa počtu nočných zmien, 1,60 €/hod.
2. mesiac od 757 € do 882 €:
- nárok na individuálnu výkonnostnú prémiu do výšky 65 €
3. mesiac od 757 € do 917 €:
-- nočný príplatok od 60 € do 120 €*
- nárok na kolektívnu výkonnostnú prémiu do výšky 35 €

- zabezpečené stravovanie v jedálni
- zabezpečený celoročný pitný režim
- stravné lístky za nariadené nadčasy
- pracovné soboty a nadčasy vopred oznámené
- systém konta pracovného času - plusové (vyplácané mesačne) a mínusové hodiny

UBYTOVANIE:
- možnosť ubytovania za úhradu neďaleko priemyselného parku
1. mesiac - ZADARMO
(po odpracovaní celého mesiaca)
2. mesiac - 60 €

- komplexné zaškolenie
- zaujímavé platové podmienky a benefity
- zabezpečené stravovanie a pitný režim v závode

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná, patrí medzi najväčších výrobcov áut na Slovensku a pri výrobe využíva najmodernejšie technológie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

- fyzická zdatnosť, manuálna zručnosť, logické myslenie,
- ochota pracovať na 3 zmeny,
- ochota pracovať v stoji a hlučnejšom prostredí,
- zodpovedný prístup k práci, precíznosť,
- dobrá fyzická kondícia a absolvovanie vstupnej lekárskej prehliadky

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Paulínska 20
917 01 Trnava
ID: 3105690   Dátum zverejnenia: 18.6.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.