Práca v sklade na 2 zmeny v Novom Meste nad Váhom

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
600,-€/mesiac v hrubom
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- miesto výkonu práce Nové Mesto nad Váhom
- ranná a poobedná zmena, práca na zmluvu
- práca vhodná pre mužov,stačí mať 1/2 ročnú prax VZV
- plat 600,- EUR v hrubom/mesiac + dochádzkový bonus+ príplatky za poobedné zmeny
- dochádzkový bonus + 50,-€ za odpracovaný mesiac
- príplatky za poobedné zmeny + 0,20€/hod
- vianočný bonus
- príležitostné finančné bonusy (príspevok pri narodení dieťaťa, náborový bonus,..)
- príspevok na stravu nad rámec stanovený zákonom
- firemné permanentky na športové aktivity (zimný štadión, plaváreň)
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

Náplň práce:
- príjem, výdaj materiálu a balenie hotových výrobkov na sklad.
- vykládka privezeného materiálu a nakládka odosielaného materiálu.
- balenie výrobkov podľa pracovných postupov.
- váženie expedovaného tovaru.
- nakladanie zabalených výrobkov.
- manipulácia s materiálom.
-vykonávanie predbežných inventúr.

- práca na 2 zmeny (ranná 6:00 - 14:00 a poobedná 14:00 - 22:00)
- dochádzkový bonus
- príplatky za poobedné zmeny,
- príplatky za nadčasy
- stravné lístky v hodnote 3,38€

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- požadujeme min. polročnú prax ako skladník
- hľadáme zručných, flexibilných ľudí

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

V prípade otázok nás môžte kontaktovať na 0917 781 349.

Čsl. armády 80/18
91501 Nové Mesto n. Váhom
ID: 3104937   Dátum zverejnenia: 16.6.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.