Operátor výroby, priemerná mzda až 700€ / brutto!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Priemyselný park Košice - Letisko, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Košice
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
priemerná mzda až 700€/brutto (po skúš. dobe s príplatkami)

Popis práce

Hľadáme zamestnancov na pozíciu Operátor/ka výroby priamo v KOŠICIACH pre NAJ ZAMESTNÁVATEĽA roku 2015 (Košický kraj).
Táto práca je vhodná aj pre uchádzačov z okolitých miest a obcí.
Vašou náplňou práce bude:
- poťahovanie automobilových interiérových komponentov
- kontrola kvality

Ponúkame

- stabilná spoločnosť /TOP zamestnávateľ za rok 2015/
- čisté pracovné prostredie
- vstupný školiaci program

PRÍPLATKY a BONUSY:
- príspevok na dochádzku
- príspevok na ubytovanie nad 90 km
- príspevok za výkonnosť
- mimoriadna odmena
- nadštandardný BONUS za každú odpracovanú sobotu v mesiaci
- príspevok na čistenie prac. odevov
- príspevok na stravovanie
- príspevok na 3. pilier DDP
- výhodné celozávodné stravovanie
- možnosť EXTRA zárobku
- BONUS za ŠPECIFICKÚ POZÍCIU

NADŠTANDARDNÉ VÝHODY:
- príplatky za prácu vo sviatok a cez víkendy sú nadštandardné
- 13.ty PLAT 2x za rok

Požadujeme

- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na zmeny (3 zmenná prevádzka)
- zdravotná spôsobilosť (práca v stoji, nočné zmeny)
- vlastná bezproblémová dochádzka za prácou
- zodpovednosť, lojalita

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3082510  Dátum zverejnenia: 28.5.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: priemerná mzda až 700€/brutto (po skúš. dobe s príplatkami)