Pozícia - operátor/ka výroby v Bratislave - Trnávke, nástupná hod. mzda/ 3,80€ + bonusy a prémie Víkendy voľno!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava-Trnávka, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
do 700 € + stravné lístky 3,50 €

Popis práce

Náplň práce:

- hlavnou úlohou je kontrola plastových dielov podľa dokumentácie
- manipulácia s dielmi a ich následné balenie
- manipulácia s ručným paletovým vozíkom
- práca na 3 zmeny (pondelok až piatok, 8 hodín)
-bez ubytovania

Práca vhodnejšia pre ženy.

V prípade Vášho záujmu nám neváhajte zaslať životopis na email: [email protected]..

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Ponúkame

- dochádzkový bonus vo výške 70 € pri odpracovaní celého mesiaca bez absencií
- nevyžadujeme prax
- stravné lístky v hodnote 3,50 €
- preplatenie nadčasov podľa Zákonníka práce
- dobrá dostupnosť do práce

Požadujeme

- základné vzdelanie
- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3034631  Dátum zverejnenia: 27.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: do 700 € + stravné lístky 3,50 €