BA - Devínska Nová Ves_ nástup ihneď! Montážny/a pracovník/čka, Pracovná doba 8 hod na 2 alebo 4 -zmennej prevádzke

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
700€ - 800€ + stravné lístky 4,20€ + príplatok na dopravu + 13.plat

Popis práce

Práca je vhodná pre ženy aj mužov, avšak ide o jemnú prácu.
Každý pracovník montáže musí ovládať všetky pracoviská, pretože sa budete na nich striedať(stupeň zvládnutia jednotlivého pracoviska ohodnotí zmenový majster).

Náplňou práce bude:
- jednoduchá montáž elektro komponentov pre automobilový priemysel
(vkladanie jednotlivých dielov do montážnych prípravkov podľa postupov práce)
- v priebehu montáže budete opticky kontrolovať jednotlivé diely
(ak zhodnotíte že diel sa dá opraviť tak opravu vykonáte podľa návodu, prípadne ak sa diel nedá opraviť vyradíte ho podľa pokynov kvalitára)

- 8 hod pracovná doba (pondelok - piatok), po zaučení prestup na 4 -zmennú prevádzku
- práca v sede alebo v stoji
- prax nepotrebujete, ale je výhodou

V prípade záujmu nám pošlite životopis na email: [email protected]

Ponúkame

- PRÍPLATKY:
- príplatok za poobednú zmenu: 0,60€/hodina
- príplatok za nočnú zmenu: 0,80€/hodina
- nadčas cez týždeň: 25%
- nadčas cez víkend (sobota,nedeľa: 50%
- nadčas cez sviatok: 100%

- poskytnuté zaškolenie prostredníctvom vedúceho zmeny
- striedanie pracoviska ( po zaučení)
- stravné lístky v hodnote 4,20 € !
- príplatok na dopravu !
- 13. plat !
- práca na trvalý pracovný pomer - stabilné pracovné miesto
- ďalšie odborné vzdelanie
- firemné akcie

Požadujeme

- precíznosť
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na zmeny

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 2951468  Dátum zverejnenia: 28.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700€ - 800€ + stravné lístky 4,20€ + príplatok na dopravu + 13.plat