TPP - Skladník - 1 zmena! Preukaz na VZV nie je podmienka! 850-900 eur brutto! Okolie Pezinka

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Logistický park, Senec, Bratislavský kraj, okres Pezinok, okres Senec
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 900€ brutto + stravný lístok 4€

Popis práce

Hľadáme šikovných a zodpovedných skladníkov z okolia Pezinka

Náplň práce:

* manipulácia s tovarom, výkladka/nakládka (aj s pomocou vysokozdvižného vozíka, retraku, ak má uchádzač oprávnenie)
* príprava a výdaj tovaru podľa vystavených dokladov
* formátovanie a balenie tovaru (práca s manipulačnou, formátovacou a baliacou technikou)
* kontrola tovaru a jeho príjem
* čiastočné vedenie skladovej administratívy
* starostlivosť o zverené pracovné a manipulačné prostriedky
* ročná a priebežná inventarizácia skladu
* pomocné práce pri údržbe areálu
* práca s počítačom - základy
* práca na jednu - celodennú zmenu (zatiaľ)

Kompletné zaučenie do práce na daných pozíciách je zabezpečené priamo u klienta. Potrebný pohovor u klienta.

Ponúkame

* veľmi dobré finančné ohodnotenie
* stravný lístok v hodnote 4€
* príspevok na dopravu
* práca v stabilnej spoločnosti
* práca v dobrom kolektíve
* práca v čistom prostredí

Požadujeme

* aspoň krátkodobé pracovné skúsenosti v sklade
* preukaz na manipulačnú techniku (VZV) a prax v práci s ňou - výhoda, v prípade potreby klient zabezpečí školenie na manipulačnú techniku
* ochota pracovať nadčas
* vysoké pracovné nasadenie
* poctivosť, svedomitosť, spoľahlivosť
* schopnosť pracovať v tíme
* praktické a technické myslenie, manuálna zručnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 2945693  Dátum zverejnenia: 24.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 900€ brutto + stravný lístok 4€