Skladník vo Veľkých Levároch - preukaz VZV nie je podmienkou!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
okres Malacky
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
cca 800€ brutto

Popis práce

Čo bude Vašou náplňou práce?
* príprava a výdaj tovaru zo skladu
* príjem tovaru a jeho uskladnenie
* možnosť manipulácie s VZV
* zodpovednosť za poriadok a správne umiestnenie tovaru v sklade

Ponúkame

Čo Vám ponúkame?
* stabilné zázemie dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
* rast mzdy po skúšobnej dobe + príplatky za výkon
* profesijný rast

Požadujeme

* platné oprávnenie na VZV (výhodou)
* prax v sklade (vítame, nie je podmienkou)
* prácu na zmeny (dvojzmennú/trojzmennú prevádzku)
* pracovitosť
* spoľahlivosť
* pozitívny prístup

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 2945219  Dátum zverejnenia: 24.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: cca 800€ brutto