Skladník s VZV - hľadáme skúsených vodičov VZV s možným nástupom ihneď

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Trnava, Trnavský kraj, okres Senec, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
691€/ brutto, po skúšobnej dobe zvýšenie.

Popis práce

- pozícia skladníka s VZV
- práca na 3 zmeny v automobilovom priemysle

- mzda od 691€/mesiac brutto, zárobok po skúšobnej dobe cca 720 € - 850 €/mesiac brutto
- príspevok na ubytovanie alebo prepravu pre uchádzačov, ktorí sú z väčšej vzdialenosti (nad 40 km)

- nástup možný ihneď
- platný preukaz a skúsenosti s VZV podmienkou
- možnosť obnovenia a vystavenia prepadnutého osvedčenia na VZV (prax nutná)
- možnosť prestupu do kmeňového stavu

NÁPLŇ PRÁCE:
- práca s VZV - zaskladnenie, vyskladnenie, nakládka, vykládka,
- skladovanie manipulačných jednotiek,
- vykladanie a nakladanie tovaru, kontrola poškodenia obalov,
- dodržiavanie pravidiel zoskupení obalov na paletách,
- čítanie etikiet, kontrola tovaru a zaskladnenie podľa údajov
- triedenie, čistenie, skladanie, skladovania a expedícia prázdnych obalov, atď.

Ponúkame

Práca v dynamickej a rozvíjajúcej sa spoločnosti, možný kariérny rast.
Kompletné zaškolenie na výkon pozície.

Po skúšobnej dobe zvýšenie základnej mzdy:
- Bonusový systém - možný mesačný bonus až do 135 €

Sociálny program:
- stravné lístky v hodnote 3,60 € s príspevkom zamestnávateľa až 80%,
- 13.plat vyplácaný 2x ročne,
- mesačný príspevok na dopravu,
- športovo-relaxačné poukážky, narodeninové poukážky,

Požadujeme

- ochota pracovať na 3 zmeny,
- platný preukaz a/alebo skúsenosti VZV podmienkou,
- zodpovedný prístup k práci, precíznosť,
- flexibilita, schopnosť pracovať samostatne,
- možnosť nastúpiť ihneď.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 2902956  Dátum zverejnenia: 22.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 691€/ brutto, po skúšobnej dobe zvýšenie.