Práca v Trnave - príspevok na ubytovanie- nástup ihneď

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
okres Trnava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
3,88 €/ hod + príplatky + bonusy

Popis práce

Hľadáš si prácu s nástupom ihneď, nechceš pracovať v obchode, a hľadáš si prácu ako operátor výroby alebo prácu v logistike?
Máme práve pre teba možnosť zamestnať sa pre popredného výrobcu autosedačiek.

Ponúkame:
- príspevok na ubytovanie vo výške 3€/ deň ( 30€/mes.) prvých 6 mesiacov
- príspevok na dopravu 1€/deň ( cca 20 €/mes.)
- príplatok za nočnú zmenu
- príplatok za víkend
- príplatok za poobednú zmenu
- prémiové príplatky ( podľa výkonu)
- dochádzkový bonus 60€/ mes ( po odpracovaní zmien)
- 2x do roka polročná prémia

Náplň práce:
- operátor výroby ( vhodné pre mužov)
- operátor logistiky ( vhodné pre ženy i mužov)

Pracuje sa na dve zmeny s nástupom ihneď. Práca sa vykonáva v stoji. Ide o dlhodobú a stabilnú prácu.

Ponúkame

Požadujeme

Stačí ak si manuálne zručný, máš logické myslenie a hľadáš si dlhodobú prácu.
Nakoľko sa jedná o prácu v stoji - dobrá fyzická kondícia výhodou

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 2902590  Dátum zverejnenia: 21.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,88 €/ hod + príplatky + bonusy