Pokladník/čka v Bratislave, Mzda 4,89€/hod + stravné lístky 3,80€ + ďalšie výhody

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4,89€/hod + stravné lístky 3,80€

Popis práce

Náplň práce:
- práca na pokladni
- práca na predajnej ploche
- obsluha zákazníkov

Zamestnanecké výhody:
- stravné lístky v hodnote 3,80€ vo forme stravovacej karty Calio
- možnosť zálohy k 15. dňu v mesiaci
- zabezpečíme Vám školenie
- práca v 5 dní v týždni
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu
- pracovné zmeny prispôsobíme Vaším požiadavkám (k dispozícii sú ranné alebo poobedné 8 hod)
- prispôsobíme Vám lokalitu v rámci BA,aby ste to nemali do práce cez celú BA
- výplata vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- stabilné zamestnanie

Požiadavky na zamestnanca:
- platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami (pomôžeme Vám s vybavením a preplatíme Vám ho)
- čistý výpis z registra trestov
- chuť pracovať

Máte záujem o pracovnú ponuku?
Stačí nám poslať životopis s aktuálnym telefónnym číslom a my Vám zavoláme už v nasledujúci pracovný deň.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 2845607  Dátum zverejnenia: 8.12.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,89€/hod + stravné lístky 3,80€