Zarob si ešte pred Vianocami!Za 2 týždne už od 350€+bezplatné ubytovanie.Garancia vyplatenia mzdy do Vianoc.Pokladník/čka v BA

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3,90 €

Popis práce

Ponuka práce v Bratislave na pozícii Pokladník/čka v obchodnom reťazci s možnosťou výberu pracovných zmien a miesta výkonu práce, bezplatným ubytovaním a školením. Garancia vyplatenia mzdy do Vianoc / 23.12.2016/. Nástup možný ihneď.

Náplň práce:
- práca na pokladni
- profesionálna obsluha zákazníka
- komunikácia so zákazníkom
- práca je na dohodu

Potrebné doklady:
- platný (nie starší viac ako 2 roky) zdravotný preukaz pre prácu s potravinami (vybavuje sa u obvodného lekára, v prípade potreby Vám vieme pomôcť s jeho vybavením)
- čistý výpis z registra trestov (vybavíte na ktorejkoľvek pošte )
- občiansky preukaz
- preukaz poistenca, kvôli prihláseniu do poisťovne
- číslo bankového účtu

Zamestnanecké výhody a benefity:
- vieme zabezpečiť PRÁCU IHNEĎ
- bezplatné ubytovanie
- bezplatné školenie
- týždenné vyplácanie
- motivačný systém ohodnotenia
- preplácanie cestovných nákladov / jedna cesta domov a späť/
- vyberieme Vám tú najbližšiu predajňu, máme k dispozícii všetky časti Bratislavy
- práca je vhodná pre pracujúcich, študentov, aj pre dôchodcov, ale aj pre páry
- rovnaká mzda pre ženy aj mužov
- možnosť dlhodobej spolupráce
- konzultant, ktorý sa o Vás postará počas celého pracovného procesu

Požiadavky na zamestnanca:
- príjemné vystupovanie
- záujem o zákazníka
- pracovitosť
- ochota pracovať na zmeny, aj počas víkendov a sviatkov

Zaujal Vás inzerát ?
- pošlite nám životopis s aktuálnym telefónnym číslom a my sa Vám ozveme v nasledujúci pracovný deň

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 2839348  Dátum zverejnenia: 4.12.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,90 €