Asistent/ka predaja pyrotechniky - december

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Pezinok, Modra
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
1.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
3,64€ + gastro lístok v hodnote 3,80€
Kontakt na konzultanta
0915 815 720
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce bude dohliadanie na pulty s pyrotechnikou (nepracujete s hotovosťou!).
Nenáročná brigáda pre každého, či už ste študent, dôchodca, zamestnaný, nezamestnaný alebo matka na materskej dovolenke. Práca je na celý december. Zmeny sú ranné (7:00 - 14:00) alebo poobedné (14.00 - 21:00).
Miesto výkonu práce: Pezinok a Modra

Čo potrebujete pre túto prácu?
- platný (nie starší viac ako 2 roky) zdravotný preukaz pre prácu s potravinami (vybavuje sa u obvodného lekára), preukaz Vám bude preplatený
- platný preukaz predajcu pyrotechniky, zabezpečujeme školenie a preukaz v plnej výške preplatíme

- potrebné preukazy preplácame
- školenie zabezpečíme
- nepracujete s hotovosťou
- pravidelná práca na celý december
- zmeny si vyberiete podľa Vašich požiadaviek

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Požadujeme vek od 18 rokov.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Prešovská 38
821 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Baroková Soňa
Tel.: 0915 815 720
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2833674   Dátum zverejnenia: 30.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.