Hľadáme nastavovača počítačovo riadených lisov - plat dohodou .

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Stará Turá, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Kontakt na konzultanta
0918 965 058
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ovládanie počítačovo riadených hydraulických lisov na lisovanie plechových výliskov.
- výhodné platobné podmienky a bonusy - dohodou priamo na osobnom stretnutí - pohovore
- miesto výkonu práce v Starej Turej
- práca na 3 zmeny
- samostanosť a organizačné schopnosti
- práca s PC
- bezplatný zvoz Nová Bošáca,Zemianske Podhradie,Bošáca, Dolné Srnie,Moravské Lieskové,Bzince pod Javorinou

- dochádzkový bonus
- príspevky do 3-piliera
- sociálne benefity (100% príplatky za sviatky)
- príspevky so soc.fondu na kultúrne a športové aktivity
- vzdelávanie zamestnancov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Vývoj, výroba, montáž, opravy a predaj plynárenskej meracej a regulačnej techniky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

- úplné stredné odborné vzdelanie elektrotechnické alebo strojárske
- elektrotechnická vyhláška §21 nie je podmienkou
- ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke
- práca s PC (excel, word)
- manuálna zručnosť, organizačné schopnosti, zodpovednosť, samostatnosť a precíznosť
- práca vhodná pre mužov,

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Uchádzačov prosíme zasielať životopisy. Ďakujeme.

Kuzmányho 8
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Martinčeková
Tel.: 0918 965 058
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2833578   Dátum zverejnenia: 30.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.