Operátor výroby, mzda od 500 eur (v čistom) Košice pri Letisku (TPP)

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Pri Letisku, Košický kraj, Košice
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
od 500
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných, pracovitých a manuálne zručných zamestnancov na pozíciu Operátora vo výrobe v automobilovom priemysle.
Náplňou práce je výroba a montáž kľučiek a uzamykacích mechanizmov do áut.

- práca na TPP (dlhodobá spolupráca)
- príplatky za odpracované nadčasy 25%, nočné 20%, sviatky 50%
- štvorzmenkový bonus 18€
- príspevok na dopravu
- príspevok na stravovanie = závodné stravovanie
- motivačné príplatky - 70€ za vzornú dochádzku, 30€ za disciplínu, 40€ za bezchybovosť práce /po skúšobnej dobe/

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity
- manuálna zručnosť (práca s malými komponentmi)
- dôslednosť a spoľahlivosť
- ochota pracovať na zmeny - 3 a 4 zmenná prevádzka
- práca v stoji
- zdravotná spôsobilosť (práca v stoji, nočná práca)

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

V prípade zájmu prosíme o zareagovanie na inzerát zaslaním životopisu. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Krivá 21
040 01 Košice
ID: 2833434   Dátum zverejnenia: 30.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.