Nastavovač Zlaté Moravce, dlhodobá Práca na pracovnú zmluvu

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Zlaté Moravce, Komárno, Nové Zámky
Termín nástupu
5.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
670,13 €/mesiac brutto + stravné lístky
Kontakt na konzultanta
0918 574 926
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nastavovač je zodpovedný za:
- plynulý chod strojného zariadenia
- nastavenie a obsluhu stroja, zariadenia (samozrejme po zaučení na uvedenú pozíciu)
- meranie komponentov mikrometrom a inými meradlami
- kontrolu správneho technologického postupu na linke, stroji alebo zariadení

Práca v nepretržitej prevádzke na 4 zmeny, 8 hodinové zmeny alebo 12 hodinové zmeny (v závislosti od oddelenia).
Preprava zabezpečená zdarma zo smerov:
1. Komárno - Chotín - Svätý Peter - Pribeta - Dvory n. Žitavou - Vráble - Zlaté Moravce
2. Komárno - Hurbanovo - Nové Zámky - Šurany - Vráble - Zlaté Moravce

Práca je na pracovnú zmluvu s kompletne platenými odvodmi.

Práca je na pracovnú zmluvu, kompletne platené odvody z celej hrubej mzdy.
Prax na pozícii nastavovač, zoraďovač, zriaďovač, strojárenský technik, strojný zámočník výhodou.

PREPRAVA zabezpečená zdarma zo zmeru:
1.trasa: Komárno-Chotín-Svätý Peter-Dulovce-Pribeta-Dvory nad Žitavou-Bešeňov-Dolný Ohaj-Húl-Vlkas-Maňa-Žitavce-Vráble-Nová Ves nad Žitavou-Tesárske Mlyňany-Zlaté Moravce.
2. trasa: Komárno - Hurbanovo-Bajč-Nové Zámky-Dvory nad Žitavou-Bešeňov-Dolný Ohaj-Húl-Vlkas-Maňa-Žitavce-Vráble-Nová Ves nad Žitavou-Tesárske Mlyňany-Zlaté Moravce.
Cesta z KN do Zlatých Moraviec trvá 1 hod. a 24 min.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medzinárodná spoločnosť vyrábajúca kompresory, kompotenty pre kompresory (rotory, statory a pod.).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Záhradnícka 10
945 01 Komárno

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Anita Zsigoová
Tel.: 0918 574 926
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2833187   Dátum zverejnenia: 30.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.