Práca na logistike vo výrobnej spoločnosti Hlohovec - VZV výhodou (nie je podmienkou) - vyhotovíme

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
680
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník na hlavný pracovný pomer:
- práca v novej výrobnej prevádzke
- práca na 3 zmeny,
- práca v logistike
- VZV výhodou
- preukaz VZV vyhotovíme
- a pod.

- zaškolenie vrámci práce
- 13ty PLAT !
- mesačný bonus 131 EUR v čistom (v prípade splnenia podmienok)
- zvýšenie hrubej mzdy po skúšobnej dobe, po 9 mesiacoch, a po ďalších odpracových rokoch
- príspevok na dopravu,
- príplatok za poobednú prácu
- príplatok za nočnú prácu
- príspevky nad rámec Zákonníka práce - príspevok za prácu cez víkend, za nočné zmeny, za prácu počas sviatku,
- prémie za zlepšovacie návrhy a pod.
- iné sociálne benefity - príspevok za narodenie dieťata, za sobáš a pod.

- možnosť karierného postupu (GAP-LEADER, SUPERVIZOR) = lepšie platové ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

- manuálna zručnosť,
- logické myslenie,
- dobrý zrak a farbocit,
- dobrá fyzická kondícia,
- dobrá jemná motorika.

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Vhodné pre študentov, pre absolventov, pre nezamestnaných

Paulínska 20
917 01 Trnava
ID: 2833110   Dátum zverejnenia: 30.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.