Práca Nová Dubnica - dokladanie tovaru, pomocné baliace práce - zaujímavá mzda, vhodné aj pre absolventov - zaučíme

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Nová Dubnica, Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
21.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
4,42€/hod. + 3,80€ SL
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dokladanie tovaru
- pomoc s udržiavaním čistoty na predajni
- potrebné vlastniť platný zdravotný potravinársky preukaz
- vek min. 18 rokov
- vhodné aj pre absolventov bez praxe - zaučíme

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Obchodný reťazec.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- flexibilita
- zodpovednosť
- spoľahlivosť

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Prešovská 38
821 02 Bratislava
ID: 2831460   Dátum zverejnenia: 29.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.